Produkto kategorija
Adresas: Yinma Industrial Park, Changyi City, Shandong Province, Kinija Kontaktai: Sally Zhou Tel: 0086-536-8650536 Faksas: 0086-536-8650536 Mobilus telefonas: +8613705369780 E-paštas: marketone@kai-de.com .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;} .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;}
PVC pluošto Armuotas vamzd˛ių Machine

PVC pluošto Armuotas vamzd˛ių Machine

Kaide mašinos yra vienas iš žinomų pvc pluoštas, sustiprintas vamzdžio įrenginių gamintojų Kinijoje, ir jūs tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į didmeninė prekyba pvc pluoštas žarnos mašina, sodo žarna iš pvc gamybos mašinos, minkštas pvc žarnų gamybos linijos konkurencingą kainą, iš mūsų gamykloje. ...

Informacija apie

Kaide mašinos yra vienas iš žinomų pvc pluoštas, sustiprintas vamzdžio įrenginių gamintojų Kinijoje, ir jūs tikrai verta turėti vieną. Sveiki atvykę į didmeninė prekyba pvc pluoštas žarnos mašina, sodo žarna iš pvc gamybos mašinos, minkštas pvc žarnų gamybos linijos konkurencingą kainą, iš mūsų gamykloje.

Ši eilutė naudojama parengti kompozicinės 3 sluoksnių PVC pluoštas, sustiprintas minkštas vamzdžiai. Šio tipo vamzdžiai yra plačiai taikomi sodas, kraštovaizdis, drėkinimo laukus ir kt.


Linijos modelis

ExtruderModel

ProductionScope

ProductionSpeed

Produkcija

Nominali galia

XR-50

SJ-65/25 X 2

Ф8 - 50mm

2-15m/min

180kg/h

45KW


◎ PVC pluoštas žarnos gamybos linijos priima speciali suprojektuoti varžtą ir barelį įtraukta PVC žaliava, nuolat plasticizing kokybės ir gaminami vamzdžio skaidrumo.

◎ Specialios suprojektuoti ekstruzijos mirti galvos kontroliuoja kiekvieną sluoksnį atskirai, net storis; ir kiekvieno sluoksnio storio galima laisvai reguliuoti.

◎ PVC pluoštas žarnos gamybos linijos priima dažnio reguliatorius kontroliuoja kasytės mašina net pinti ir dideliu greičiu.

◎ The PVC žarna gamybos mašinos priima coiler Automatinis, užtikrinant reguliariai ir gražus coiling vamzdžio.


Hot Tags: PVC pluošto Armuotas vamzd˛ių machine, PVC pluoštas žarnos mašina, sodo žarna iš PVC priėmimo mašina, minkštas PVC žarnų gamybos linijų Kinijoje, gamyklos, gamintojai, kaina
Susiję produktai
Tyrimo